El anuncio Peugeot Partner furgoneta pequeña en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/60
Marca:
Peugeot
Modelo:
Partner
Tipo:
furgoneta pequeña
Año de fabricación:
2010
Primera matriculación:
2010-04-07
Kilometraje:
266802 km
Peso bruto:
2150 kg
Ubicación:
Suecia Karlstad
Fecha de publicación:
12 jun 2024
Id. de stock del vendedor:
1991550
Subasta:
1
Fecha de finalización:
2024-06-18 12:48
Descripción
Dimensiones totales:
4.628 m × 1.81 m × 1.834 m
Motor
Potencia:
89.73 Hp (65.95 kW)
Combustible:
diésel
Caja de cambios
Tipo:
manual
Cabina
Cierre centralizado:
Estado
Estado:
usados
Rost förekommer
Bucklor och lackskador finnsKända fel:Startar inte nu som den står dåligt batteriService:Information saknas
Ant. passagerare: 2
Dragkrok: Kula
Skatt/årsavgift: 3853 kr
Årskatt betald t o m: 20240930
Fordonsstatus: Påställd
Körförbud: Ja, 2024-05-01
Senaste godkända besiktning: 20230321
Besiktigad till och med: 20240430
Fordonskategori EU: N1
Max släpvagnsvikt: 950 kg
Lastutrymmets längd: 1900 mm
AC Osäker funktion
Elhissar