El anuncio Istrail Trippelkjerre - 2017 remolque volquete en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/33
Marca:
Istrail
Modelo:
Trippelkjerre - 2017
Tipo:
remolque volquete
Año de fabricación:
2017
Primera matriculación:
2017-08-01
Capacidad de carga:
20380 kg
Peso neto:
6620 kg
Peso bruto:
27000 kg
Ubicación:
Noruega Nordkisa
Fecha de publicación:
más de 1 mes
Id. de stock del vendedor:
BK7843
Subasta:
1
Fecha de ejecución:
2024-07-01 21:47
Fecha de finalización:
2024-07-08 19:30
Ejes
Ejes:
3
Estado
Estado:
usados
Fjærtype foran: Luft
Fjærtype bak: Luft
Eu godkjent: Nei
Eu godkjent dato: 24.02.2023
Trippelkjerre - trenger noe rep og vedlikehold
Strølem
Hydr baklem
For stor slitasje på bremsebelegg Aksel 2
Løst bremsebelegg
bremsebelegg går i oppløsning aksel 1 og 3
For dårlig bremsevirkning
Lav TZ
Kan besiktiges etter avtale
Vi har ikke kunnskap om objektet utover det som er opplyst i annonsen
Det er ikke gjennomført takst av objektet
feil/mangler utover det som er nevnt kan forekomme kostnader til vedlikehold/reparasjoner bør/må regnes med
Objektet selges as/is uten noen form for garanti/reklamasjon. Det er på kjøpers risiko dersom budgivningen skjer uten at salgsobjektet er besiktiget
Vi tar forbehold om feil i annonsen
Alle tinglyste heftelser slettes ved salg med mindre annet er opplyst
Kjøper er ansvarlig for alle avgifter som påløper ved kjøp
slik som omregistreringsavgift
avgifter ved eksport (EUR1) og lignende