El anuncio Mercedes-Benz ACTROS 3344 K 6X4 volquete en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/100
Marca:
Mercedes-Benz
Modelo:
ACTROS 3344 K 6X4
Tipo:
volquete
Año de fabricación:
2007-04
Primera matriculación:
2007-04-01
Kilometraje:
485.243 km
Volumen:
6,76 m³
Peso bruto:
13.100 kg
Ubicación:
Chequia Praha 9
Fecha de publicación:
30 ago 2024
Id. de Autoline:
ZZ41989
Descripción
Dimensiones totales:
longitud - 8,03 m, anchura - 2,55 m
Carrocería
Dimensiones de la carrocería:
8,03 m × 2,55 m × 3,33 m
Motor
Potencia:
429 Hp (315 kW)
Combustible:
diésel
Ejes
Ejes:
3
Configuración del eje:
6x4
Estado
Estado:
usados
Información adicional
Color:
rojo
Regular authorized service.
Transmitter.
The upholstery from the driver's door is laid in the car, Damaged anti-underrun frames, Broken cover of the right rear light, Corrosion of the chassis and wheel discs, Significant wear of the body including the floor, Damaged front part from stones, Scratches on the body, Worn interior, Due to long standing, some moving parts may be stiff or rusty, Surface corrosion of the superstructure
Pravidelný autorizovaný servis.
Vysílačka.
Tapecírung ze dveří řidiče je položen ve voze, Poškozené rámy proti podjetí, Rozbitý kryt pravého zadního světla, Koroze podvozku a disků kol, Značné opotřebení korby včetně podlahy, Poškozená přední část od kamínků, Škrábance na karoserii, Opotřebený interiér, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé, Povrchová koroze nástavby
Regelmäßiger autorisierter Service.
Sender.
Die Polsterung der Fahrertür ist im Auto verlegt, Beschädigte Unterfahrschutzrahmen, Defekte Abdeckung des rechten Rücklichts, Korrosion des Fahrgestells und der Radscheiben, Erheblicher Verschleiß der Karosserie einschließlich des Bodens, Beschädigtes Vorderteil durch Steine, Kratzer am Körper, Abgenutzter Innenraum, Aufgrund der langen Lebensdauer können einige bewegliche Teile steif oder rostig sein, Oberflächenkorrosion des Aufbaus
Rendszeres hivatalos szerviz.
Adó.
A vezetőoldali ajtó felőli kárpit be van rakva az autóba, Sérült aláfutásgátló keretek, A jobb hátsó lámpa burkolata törött, Alváz és keréktárcsák korróziója, A karosszéria jelentős kopása, beleértve a padlót is, Az elülső része kövektől sérült, Karcolások a karosszérián
, Kopott utastér
, A hosszú állás következtében egyes mozgó alkatrészek merevek vagy rozsdásak lehetnek, A felépítmény felületi korróziója
Regularny autoryzowany serwis.
Nadajnik.
W aucie położona tapicerka od drzwi kierowcy, Uszkodzone ramy przeciwnajazdowe, Pęknięta osłona lampy tylnej prawej, Korozja podwozia i tarcz kół, Znaczące zużycie nadwozia łącznie z podłogą, Uszkodzona przednia część od kamieni, Zadrapania na ciele, Zużyte wnętrze, Z powodu dłuższego przestoju niektóre ruchome części mogą być sztywne lub zardzewiałe, Powierzchniowa korozja nadbudówki
Регулярное авторизованное обслуживание.
Передатчик.
В автомобиле проложена обивка с водительской двери, Повреждены противоподкатные рамы, Разбита крышка правого заднего фонаря, Коррозия ходовой части и колесных дисков, Значительный износ кузова, включая пол, Поврежденная передняя часть от камней, Царапины на теле, Интерьер изношен, Из-за длительного простоя некоторые подвижные элементы могли закиснуть, Поверхностная коррозия надстройки
Vysielačka.
Tapecírung z dverí vodiča je položený vo vozidle, Poškodené rámy proti podbehnutiu, Rozbitý kryt pravého zadného svetla, Korózia podvozku a diskov kolies, Značné opotrebenie korby vrátane podlahy, Poškodená predná časť od kamienkov, Škrabance na karosérii, Opotrebovaný interiér, Vplyvom dlhého státia môžu byť niektoré pohyblivé časti stuhnuté alebo zhrdzavné, Povrchová korózia nadstavby
Регулярний авторизований сервіс.
Передавач.
Оббивка від водійських дверей покладена в авто, Пошкоджені підкатні рами, Розбита кришка правого заднього ліхтаря, Корозія ходової та колісних дисків, Значний знос кузова в т.ч. підлоги., Пошкоджена передня частина від каміння, Подряпини на кузові, Зношений інтер'єр, Внаслідок тривалого простою деякі рухомі частини можуть стати жорсткими або заіржавіти, Корозія надбудови