Diversen Aandrijfolie Q8 T55 SAE 85W140 GL5 5L aceite de transmisión nuevo
PDF
Diversen Aandrijfolie Q8 T55 SAE 85W140 GL5 5L
Contacte con el vendedor
Llámame Ahora
Diversen Aandrijfolie Q8 T55 SAE 85W140 GL5 5L aceite de transmisión nuevo - Autoline
1/1
Solicitar fotos adicionales
PDF
Precio neto
Notificarme cuando cambie el precio
Contacte con el vendedor
Ubicación: Bélgica Bree6585 km to "United States/Columbus"
Id. de stock del vendedor: Q8T55SAE85W140GL55L
Fecha de publicación: 24-04-2026
Estado
Estado: nuevo
Servicios adicionales
Información adicional — Diversen Aandrijfolie Q8 T55 SAE 85W140 GL5 5L aceite de transmisión nuevo
Español
Q8 T 55 85W-140 is een geavanceerd smeermiddel voor zwaarbelaste tandwielen. De specifiek geselecteerde basisoliën en additieven bieden optimale smering bij extreme druk en schokbelasting. Dit product wordt aanbevolen voor zwaarbelaste assen die de API GL-5 specificatie vereisen.
Q8 T 55 85W-140 wordt aanbevolen voor zwaarbelaste onderdelen zoals achterassen, eindaandrijvingen of differentiëlen met hypoïde tandwielen Het voldoet aan de API GL-5 specificatie en wordt gebruikt bij on- en off-highway-voertuigen, bouwmachines, lichte en zware vrachtwagens en bedrijfsvoertuigen die werken bij hoge snelheid/schokbelasting, hoge snelheid/laag koppel of lage snelheid/hoog koppel.
API GL-5
MIL L-2105D
Case MS 1316
Rockwell International O-76
Clark ALC-1 5M 7-80 KE
Volvo 97310
Clark MS-8 Rev. 1
ZF TE-ML 05A
Clark TLC-25 3M 8-83
ZF TE-ML 07A